درباره رُکا رویش

 

خرید اینترنتی (یا: Online Shopping) نوعی از خرید است که از طریق فروشگاه‌های اینترنتی انجام می‌شود.

این نوع فروشگاه که بعد از به وجود آمدن اینترنت پا به عرصه وجود گذاشت، فروشنده لیست و مشخصات کالاهای خود را در سایت قرار می‌دهد و خریدار پس از مراجعه به این سایت و مطالعهٔ مشخصات و ویژگی‌های کالا، نسبت به ثبت سفارش خرید از فروشگاه اقدام می‌کند. این سفارش‌ها پس از بررسی و تأیید نهایی توسط مسئولان سایت با توجه به نوع کالا و حجم و وزن آن توسط پیک موتوری، پست یا باربری به آدرس سفارش‌دهنده ارسال می‌شود و وجه کالا به روش‌های مختلف قابل پرداخت می‌باشد. امروزه تجارت الکترونیک در سر تا سر دنیا بسیار رواج پیدا کرده‌است.

اغلب پرداخت در این فروشگاه‌های اینترنتی به وسیله ابزارهای پرداخت الکترونیک قابل انجام است. کارت‌های پرداخت الکترونیک، چه به صورت مجازی (فقط قابل استفاده در فضای اینترنت) و چه به صورت فیزیکی اغلب قابل استفاده در چنین محیط‌هایی هستند. البته فروشگاه‌های اینترنتی محلی معمولاً قابلیت تحویل پول در هنگام دریافت کالا را نیز دارند، ولی در خریدهای اینترنتی جهانی معمولاً چنین امکانی فراهم نیست.

 

 

انتخاب رُکا رویش

 

توسعه و گسترش روز افزون اینترنت در بین جوامع و بکارگیری دولت ها از تکنولوژی و در کنار آن تولد دولت الکترونیک و افزایش سرعت اینترنت و هم سو شدن مردم در مسیر رو به رُشد تکنولوژی باعث شد تا راحتی و آسایش به زندگی بسیاری از کاربران دنیای مجازی وارد شود از این سو طراحی فروشگاه های اینترنتی آنلاین و ارسال سریع و راحت محصولات مورد نیاز کاربران مدیران فروشگاه ها و تولید کننده های سنتی را در جهت بهره مند کردن خواسته های مشتریان خود از خدمت شان به سمت این مورد سوق داد.

پس از تجربه موفق برند رویش در تولید لباس نوزاد در مدت زمان فعالیتمان در فروش سنتی و کسب رضایتمندی مشتریان عزیز برای آسوده خاطر شدن و   سهولت خرید مردم فروشگاه اینترنتی لباس نوزاد رویش را راه اندازی کردیم تا به عهد خود با شما پایبند بمانیم

 
.   


برند اختصاصی وب سایت


خرید مستقیم از تولید کننده


ارسال به موقع کالا


خدمات و پشتیبانی